GWARANCJA                    Na wykonane usług udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje części eksploatacyjnych, które w procesie użytkowania ulegają zużyciu, oraz uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Gwarancja 12-miesięczna nie obejmuje materiałów o krótkim terminie użytkowania jak np tani papier blueback na bilboardy stosowany przy krótkich kampaniach.


Dekoracje 3D- czyli formy przestrzenne możesz wybrać z gotowego wzoru albo możemy zrobić dla ciebie projekt indywidualny. Wystarczy zmierzyć powierzchnię ściany w swoim salonie, pokoju dziecięcym, biurze.    

Jeśli chcesz możemy zrobić tzw wizualizację, czyli nanieść wybrany ornament na przysłane przez Ciebie zdjęcie, przekonasz się czy aby właśnie ten wzór i ten kolor Ci odpowiada. Sprawimy, że za naprawdę niewielkie pieniądze miejsce to stanie się niepowtarzalne !

Ornamenty przestrzenne wycinamy na ploterze termicznym każdy kształt, o różnej grubości (od 2cm w górę). Materiał : lekki - styrodur niepalny, malowany farbami akrylowymi Wykończenie : wielość kolorystyczna, cieniowania, patynowanie na stare, wytrawianie. Możliwość dodatkowego lica z plexi. Łatwy montaż : elementy pojedyncze, lekkie są mocowane do ściany jedynie na kleju (bez wiercenia i uszkodzeń tynku). Materiał odporny jest na warunki atmosferyczne istnieje więc możliwość zastosowania go również na zewnątrz np. na elewacjach budynku.

Jeśli chcesz aby dekoracja tylko delikatnie wyróżniała się na ścianie, możemy wyciąć laserowo ornament    w płycie z polistyrenu -HIPS (grubość od 1mm), którą również malujemy na wybrany kolor.projekt i wykonanie REKLAMA HERMAN