GWARANCJA                    Na wykonane usług udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje części eksploatacyjnych, które w procesie użytkowania ulegają zużyciu, oraz uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Gwarancja 12-miesięczna nie obejmuje materiałów o krótkim terminie użytkowania jak np tani papier blueback na bilboardy stosowany przy krótkich kampaniach.

 Przedmiotem działalności naszej firmy
są kompleksowe usługi w zakresie reklamy wizualnej. Jesteśmy z zawodu plastykami. Gwarantujemy fachowość, estetykę,     czytelność oraz trwałość zleconych prac. Podejmujemy się wykonania nawet najbardziej nietypowch pomysłów. Podchodzimy             indywidualnie do każdego klienta. Nie istotne   czy to wielka korporacja czy sklep  “Z to i owo”, każdemu służymy naszym  22- sto letnim doświadczeniem. Widzieliśmy setki wzlotów        i upadków ale zawsze przyczyna była jedna - marketing. Jeśli firma się przebije i prężnie się rozwija to i nas to cieszy.


Z historii firmy:                                                 

 22 lata temu kupiłem ołówek i linijkę, chodziłem     od sklepu do sklepu za zleceniami. Dziś na brak zleceń narzekać nie możemy. Kiedyś rysowałem ołówkiem reklamy, dziś projekty wysyłamy mailem. W szkole wycinało się szablony i gąbką nanosiło farbę tak powstawał szyld, potem pojawiły się folie samoprzylepne, łał!  Najpierw wycinaliśmy nożyczkami, potem zakupiliśmy ploter do wycinania grafiki z folii. Dzisiaj drukujemy na ploterze solwentowym, który drukuje co tylko chcemy         na różnych nośnikach (folia, baner, siatka, płótno, papier) a ploter termiczny pozwala nam na cięcie form przestrzennych dzięki czemu możemy proponować naszemu klientowi reklamę przestrzenną. Pamiętamy jednak, jak ciężko było   na początku dlatego zawsze mamy w największej uwadze tych, którzy startują.

projekt i wykonanie REKLAMA HERMAN