GWARANCJA                    Na wykonane usług udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje części eksploatacyjnych, które w procesie użytkowania ulegają zużyciu, oraz uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Gwarancja 12-miesięczna nie obejmuje materiałów o krótkim terminie użytkowania jak np tani papier blueback na bilboardy stosowany przy krótkich kampaniach.


Oferujemy nowoczesną i ekologiczną technologie produkcji pieczątek. jest to nowa generacja pieczątek wykonywanych w technologii Flash lub inaczej Preink

Trwałość i niezawodność opraw; ze względu na brak poduszki z tuszem i związanej z tym koniecznością nasączania gumki przed każdym odbiciem, oprawy są mniejsze i prostsze konstrukcyjnie niż ich odpowiedniki przystosowane do starych pieczątek "gumowych". Koniec kłopotów z tuszem; nasze pieczątki w zależności od wielkości powierzchni "drukującej", mają zapas tuszu nawet na 50.000 odbić. Ekspresowy czas wykonania, w razie konieczności możemy wykonać pieczątkę nawet w 15 minut - od ręki. Bardzo precyzyjne odbicie- pieczątka może zawierać bardzo małe i cienkie litery oraz cienkie elementy graficzne. Trwałość: gumka odbijająca nie posiada elementów wypukłych w  związku z tym tekst utrwalony na niej nie może ulec uszkodzeniu. Części (gumka z tekstem, tusz, oprawa) bez problemu można wymienić.

projekt i wykonanie REKLAMA HERMAN