GWARANCJA                    Na wykonane usług udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje części eksploatacyjnych, które w procesie użytkowania ulegają zużyciu, oraz uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Gwarancja 12-miesięczna nie obejmuje materiałów o krótkim terminie użytkowania jak np tani papier blueback na bilboardy stosowany przy krótkich kampaniach.

Drogi Kliencie

Zanim zamówisz u nas reklamę warto w domu przemyśleć pewne kwestie i napisać sobie na kartce pewne istotne informacje. Nazwa firmy/sklepu. Dobrze jest żeby Twoja Firma miała nazwę, z którą w przyszłości będzie się kojarzyć. Przygotuj dane teleadresowe (adres /nr telefonu/e-mail/strona www )

Czy posiadasz swoje logo? Jeśli nie, zrobimy go dla Ciebie. 

Logo - graficzny znak towarowy spełniający rolę marketingową a jednocześnie informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu firmy. Głównym zadaniem logo jest wstępne nakierowanie osoby na symbolizowany podmiot poprzez: przyciągnięcie uwagi oglądającego formą graficzną wyróżniającą to logo z otoczenia, a następnie powiązanie emocjonalne danej osoby z symbolizowanym podmiotem poprzez formę graficzną odpowiadającą charakterem danemu podmiotowi /Wikipedia/

Jeśli potrzebujesz reklamę typu plansza, baner, reklama wolnostojąca, formy przestrzenne, kasetony itp:

zastanów się nad wymiarem reklamy jeśli nie jesteś co do tego pewien, podjedziemy zrobimy zdjęcie obiektu/miejsca, gdzie ma być umieszczona reklama, zrobimy wizualizację komputerową i doradzimy jaki wymiar jest najlepszy aby Twoja reklama była widoczna. Pamiętaj im wyżej reklama jest zamontowana , dla oglądającego ją z dołu wydaje się mniejsza. Niby oczywiste a jednak nie każdy o tym wie:) Przykłady: reklama nad wejściem minimum 2m, reklama na piętrze minimum 4m.

Jeśli potrzebujesz reklamy w formie wizytówki, ulotki lub plakatu:

będą tu będą potrzebne dane takie jak: nazwa, adres, telefon, e-maill, strona www (dobrze gdyby była), no i oczywiście charakterystyka branży. Zastanów się także nad ilością, formatem jaki chcesz zamówić.

Jeśli potrzebujesz reklamy na aucie:

to bardzo dobra forma reklamy, porusza się po całym mieście i okolicach reklamując Twoją firmę. Jeśli jest to Twój środek transportu nie płacisz za miejsce. Wystarczy podjechać do nas tym autem my go sfotografujemy i zwymiarujemy. Potem wykonamy i naniesiemy projekt w komputerze bezpośrednio na Twoje auto. Gdy wydruki     z wybranego przez Ciebie projektu będą już gotowe, umówimy się na oklejanie auta.

Terminologia reklamy :

Baner - materiał jak na plandekach TIR-ów , nitki winylowe zalane PCV miękkim, zaoczkowany dookoła. Łatwy do przechowywania i transportu. Doskonały do czasowej ekspozycji np. nad ulicą, na festynach i tym podobnym. Niedroga forma reklamy.

Blacha Ocynk - sztywna , przy montażu dużych powierzchni na ścianie delikatnie faluje. Nie pęka, nie rdzewieje i reklama na tym nośniku jest w przyzwoitej cenie.

Kaseton - reklama świetlna , to takie pudło z aluminium, tył pcv przód plexi w środku świetlówki lub ledy.

Litera, forma przestrzenna - wycięta ze styroduru o grubości od 2-10cm( spieniony styropian) lekka malowana farbą akrylową, nie palna, nie wchłania wody, materiał odporny na warunki atmosferyczne, nadaje się zarówno do wewnątrz lokali jak i na reklamę zewnętrzną, bardzo efektowna, niedroga. Możemy wyciąć zarówno napisy, jak i logo Twojej firmy, a także ornamenty, które ozdobią wnętrze Twojego mieszkania .

Litera świetlna - pudełko w kształcie litery z blachy z licem z plexi, świecąca, wyrafinowana forma reklamy -ale i też jedna z najdroższych

Plexa - drogi materiał, ale bardzo efektowny. Niezastąpiony do kasetonów, liter świetlnych (idealnie rozczepia światło), oraz na formy i litery wycięte laserowo.Uwaga! materiał pękliwy i ostry jak szkło.

Płyta PCV - super sztywna, lekka (różne grubości) uzyskuje się idealnie płaską powierzchnię ale jest pękliwa i nietania. Idealna dla tablic, montowanych bezpośrednio do elewacji. Możliwość uzyskania dowolnych kształtów ( cięcie laserowe)

Płyta kanalikowa - lekka, sztywna, nadająca się do podświetleń, niepękliwa, niedroga, z delikatną fakturą kanalików.

Potykacz - to coś stoi na chodniku 100 % skuteczności dla sklepów. Na noc chowany - w dzień rozkładany. Lekki, zrobiony z grubego PCV lub z aluminium. Nie zalecamy go wystawiać w czasie dużych wiatrów.Szybka wymiana informacji i promocji. 

Wydruk wielkoformatowy - na ploterze solwentowym,dającym maksymalne możliwości kolorystyczne, możliwość umieszczania zdjęć .Najczęściej drukujemy na mediach takich jak:

- folia zwykła samoprzylepna, do oklejania blach ocynk, pcv itp

- folia wylewana do oklejania karoserii samochodów (jest elastyczna, nie pęka na przetłoczeniach)

- folia “one way vision”- (folia z małymi dziurkami) do szyb samochodów, witryn sklepowych, z zewnątrz         widoczna reklama, od wewnątrz przyciemniona szyba

- folia transparentna- używana przeważnie do oklejania reklam świetlnych typu kaseton

- baner -materiał jak na plandekach TIR-ów na którym bezpośrednio jest drukowana reklama

- folia z szarym klejem, idealna do billboardów, można naklejać jeden na drugi bez obawy, że reklama spod  spodu będzie przebijać


projekt i wykonanie REKLAMA HERMAN