GWARANCJA                    Na wykonane usług udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje części eksploatacyjnych, które w procesie użytkowania ulegają zużyciu, oraz uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Gwarancja 12-miesięczna nie obejmuje materiałów o krótkim terminie użytkowania jak np tani papier blueback na bilboardy stosowany przy krótkich kampaniach.

Jak przygotować auto i jak postępować by zapewnić reklamie na samochodzie “dłuższą żywotność”

1. Przed oklejaniem auta należy je umyć, ale nie woskować ! Na powierzchni pokrytej woskiem nie klei się folia.
2. Jeśli karoseria auta jest miejscami pokryta np rdzą należy ją usunąć i zakonserwować, w przeciwnym razie             w tych miejscach folia również nie będzie się kleić.
3. Klient może zdemontować części takie jak: klamki, wycieraczki, boczne światła, wystające części plastikowe.Jeśli tego nie zrobi będziemy musieli po naklejeniu folii te części odsłonić używając nożyka (tak jak odsłania się kontakty przy tapetowaniu ścian). Użycie nożyka może spowodować delikatne zarysowanie lakieru, plastiku pod reklamą. Są to nacięcia, które po ściągnięciu folii wystarczy przepolerować co i tak się powinno zrobić gdyż po latach miejsce gdzie naklejona jest folia nie będzie odbarwione, reszta karoserii siłą rzeczy narażona jest na blaknięcie pod wpływem słońca. Można również poprosić grafika o projekt, w którym reklama nie będzie nachodziła na w/w części.
4. Proszę pamiętać, że po oklejeniu auta nie można korzystać z myjni samochodowej ( pozostaje: myjnia ręczna, Karcher) bo po jakimś czasie szczotki zetrą druk z reklamy mimo, że jest pokryta laminatem oraz mogą pozadzierać folię!
5. Proszę nie przecierać wydruku środkami typu rozpuszczalnik, czy benzyna
6. W czasie zimy auto po oklejeniu musi postać przynajmniej dobę w dodatnich temperaturach (garaż).

Jeżeli na aucie są wgniecenia, nierówne powierzchnie, przyklejone odpryski asfaltu itp proszę nie liczyć na to,         że po naklejeniu folii będą niewidoczne, owszem folia je przykryje ale nadal będą pod nią odstawać. Nie chcemy tymi informacjami przestraszyć naszych klientów i odwieść od tej formy reklamy. Jednakże lata praktyki nauczyły nas, że niektórzy klienci zamawiając oklejenie samochodu liczą na efekt jak po lakierowaniu. Ocena efektu reklamy na samochodzie jak i każdej innej reklamy zewnętrznej ma być dokonywana w odległości 1,5m.  Folie których używamy są najlepsze na rynku lecz nadal są to folie klejone ręcznie przez człowieka.

Materiały do zastosowania w reklamach na pojazdach:

FOLIA WYLEWANA - specjalna na karoserie, jest cienka, naciągliwa, idealnie przylega do przetłoczeń, nie pęka.

FOLIA “ONE WAY VISION” - folia w dziurki, idealna na szyby aut, z zewnątrz widzisz reklamę, od wewnątrz masz przyciemnioną szybę.

FOLIA MAGNETYCZNA - dla tych którzy nie chcą oklejać auta, wydruk dowolnej wielkości i kształcie naklejamy na specjalną folię z magnesem, wystarczy przyłożyć do karoserii i nie jeździć powyżej 120km/h 

NASZE WYDRUKI NA AUTA LAMINUJEMY -LAMINATEM UV -dzięki temu są mniej podatne na zarysowania i chronią przed promieniowaniem UV.

Tańsza forma reklamy: grafika wycięta ploterowo z folii o określonym kolorze (wg wzornika kolorów) 

Montaż : jedynie przez wykwalifikowanych reklamiarzy.


projekt i wykonanie REKLAMA HERMAN