GWARANCJA                    Na wykonane usług udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje części eksploatacyjnych, które w procesie użytkowania ulegają zużyciu, oraz uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Gwarancja 12-miesięczna nie obejmuje materiałów o krótkim terminie użytkowania jak np tani papier blueback na bilboardy stosowany przy krótkich kampaniach.


Super opłacalna i najbardziej skuteczna forma reklamy. 100 % oglądalności, w dzisiejszych czasach podstawa marketingu i biznesu.   

Materiały :           

FOLIA WYLEWANA - specjalna na karoserie, jest cienka, naciągliwa, idealnie przylega do przetłoczeń, nie pęka   

FOLIA “ONE WAY VISION” - folia w dziurki, idealna na szyby aut, z zewnątrz widzisz reklamę, od wewnątrz masz przyciemnioną szybę.    

FOLIA MAGNETYCZNA - dla tych którzy nie chcą oklejać auta, wydruk dowolnej wielkości i kształcie naklejamy               na specjalną folię z magnesem, wystarczy przyłożyć do karoserii a potem można ściągnąć lub przełożyć na inny samochód.           

NASZE WYDRUKI NA AUTA LAMINUJEMY -LAMINATEM UV - dzięki czemu nie wyblakną na słońcu i będą bardziej odporne na zarysowania. 

Inna forma reklamy to grafika wycięta ploterowo czyli każdy element grafiki przyklejany jest osobno.  

Jeśli reklama jest na Twoim samochodzie nie płacisz za ekspozycję, przez tą mobilną reklamę Twoja firma jest wszędzie zauważalna i rozpoznawalna. Duża rozpiętość cenowa za usługę dzięki czemu każdy może sobie na to pozwolić. 

projekt i wykonanie REKLAMA HERMAN